fbpx

20 lat gwarancji na produkty Renusol

Większa pewność

20-letnia gwarancja stanowi odzwierciedlenie 20-letniego doświadczenia w sektorze energii słonecznej, jakim może się poszczycić firma Renusol, która dostarcza solidne i niezawodne rozwiązania w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych wysokiej jakości.

Dzięki  nowoczesnemu i prostemu w obsłudze narzędziu PV-Configurator Renusol instalatorzy mogą projektować solidne i spełniające normy instalacje fotowoltaiczne na bazie najlepszych w swojej klasie produktów. Teraz producent zrobił kolejny krok naprzód, by upewnić klientów, że Renusol jest firmą godną zaufania, oferując im wyjątkową, długoterminową gwarancję.

20 lat doskonałości

System montażowy Renusol - 20 letnia gwarancjaOd niemal ćwierćwiecza Renusol produkuje systemy do montażu paneli słonecznych na wszystkich rodzajach dachów. Choć siedziba mieści się w Kolonii, firma prowadzi działalność na wszystkich kluczowych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Firma została założona w 1997 roku, ma już więc ponad 20-letnie doświadczenie oraz dostarczone systemy montażowe do instalacji o mocy ponad 3 GW w ponad 48 krajach na świecie. Dzięki znajomości trendów rynkowych i sektora energetyki słonecznej jesteśmy jedną z kluczowych firm w branży fotowoltaicznej.

Wprowadzając PV-Configurator 1.0, firma Renusol jako pierwsza zaproponowała narzędzie do projektowania online. Naszym celem od początku było dostarczenie instalatorom narzędzia do projektowania, które dokładnie uwzględnia specyficzne warunki pogodowe i właściwości dachu. Dzięki temu możemy zapewnić, że systemy zbudowane z naszych produktów są bezpieczne, a jednocześnie niedrogie. Wykorzystuje się w nich odpowiednie komponenty w odpowiednich miejscach dla danego dachu.

Bardzo wysoki poziom niezawodności potwierdzają wszechstronne testy i certyfikaty.

Wyjątkowe podejście

Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: Simple. Solid. Service. Nasze rozwiązania są nieskomplikowane i przyjazne dla użytkownika, ułatwiają planowanie i montaż, a jednocześnie są trwałe, stabilne i bezpieczne. Jeśli potrzebna jest porada, doświadczeni technicy Renusol służą pomocą. Nasze intuicyjne i przejrzyste narzędzie PV-Configurator 3.0 pozwala na zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej z największą dokładnością.

„Jesteśmy dumni z prostoty naszych rozwiązań i uważamy, że w dziedzinie montażu instalacji solarnych prostsze często znaczy lepsze”. Dzięki Renusol klienci potrzebują mniejszej liczby komponentów, by stworzyć instalacje o wysokim standardzie, oszczędzając jednocześnie miejsce, czas i pieniądze. Systemy montażowe Renusol, choć proste, są zoptymalizowane pod kątem wytrzymałości i trwałości.

Wsparcie przed i posprzedażowe, wsparcie techniczne oraz darmowe szkolenia

Skorzystaj z okazji i zdobywaj wiedzę w zakresie fotowoltaiki, biorąc udział w szkoleniach. Udział w wydarzeniach dla klientów SegenSolar jest bezpłatny. Aktualne szkolenia oraz nagrania są dostępne na portalu klienta. Aby otrzymać dostęp, skontaktuj się z naszymi konsultantami pod numerem +48 22 307 26 70 lub wysyłając formularz kontaktowy >>