fbpx

Rozwiązania fotowoltaiczne na skalę przemysłową

Uprość swój projekt komercyjny dzięki SegenSolar.

Oferujemy pełen zakres wsparcia w zakresie projektowania i wyceny, abyś mógł wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojej lokalizacji, a następnie zorganizować dostawę w czasie, który Ci odpowiada.

Czy wiesz, że za pośrednictwem naszego portalu internetowego możesz:

  • Skorzystać z naszych internetowych narzędzi Szybka Wycena i Narzędzie do Projektowania, aby w ciągu kilku minut stworzyć pełną listę komponentów.
  • Złożyć zamówienie online o dowolnej porze dnia 24/7.
  • Zobaczyć stany magazynowe na żywo.
  • Uzyskać dostęp do arkuszy danych technicznych produktu.
  • Bądź na bieżąco z nowymi produktami i pakietami specjalnymi.
  • Dodatkowo oferujemy wsparcie przed i po sprzedaży, wsparcie techniczne i szkolenia.

Jednak przez ciągle wprowadzane nowe przepisy, niuansom związanym z projektami na skalę przemysłową, harmonogramom projektów i finansowaniu – zarządzanie instalacją komercyjną może wydawać się przytłaczające… Przygotowaliśmy kompletny przewodnik dla instalatora, który pomoże Ci na każdym etapie – i nie zapominaj, że wszyscy nasi klienci mają dostęp do osobistego doradcy klienta, który jest do Twojej dyspozycji.

Jeśli jesteś instalatorem systemów fotowoltaicznych, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach, które może zaoferować SegenSolar.

PORTAL KLIENTA

Jesteś profesjonalnym instalatorem fotowoltaicznym i chcesz zakupić produkty PV? Zostań już dziś klientem specjalistycznej hurtowni i dystrybutora SegenSolar, uzyskaj dostęp do internetowego portalu klienta oraz wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym i z wielu innych możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy >>

Jesteś klientem końcowym i interesuje Cię własny system fotowoltaiczny? Chętnie znajdziemy dla Ciebie profesjonalnego instalatora w Twojej okolicy! Wypełnij formularz kontaktowy >>