fbpx

Instalacje solarne dla domów prywatnych

Projektowanie z SegenSolar jest dziecinnie proste.

Nasz wyjątkowy portal klienta oferuje kompleksowe narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Zapewniają możliwość projektowania systemów, tworzenia ofert i składania zamówień przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie.

Skorzystaj z naszego narzędzia online do szybkich wycen i projektowania, aby w ciągu kilku minut zaprojektować system PV wraz z systemem montażu i uzyskać pełną listę komponentów. Narzędzie do wyceny pozwala na szybkie porównanie szczegółów technicznych różnych produktów, kompilując w ten sposób najbardziej odpowiednie komponenty dla swojego projektu. Nasza intuicyjna konstrukcja modułów ułatwia ich układanie na dachach. Dostosuj powierzchnię dachu, rzędy modułów, tworząc w ten sposób odpowiednią konstrukcję modułową.

Nasze narzędzie do projektowania falowników pozwala na znalezienie falownika odpowiedniego do każdej instalacji. Dostępnych jest wiele parametrów, takich jak rozmiar systemu, wybór pomiędzy systemami jednofazowymi i trójfazowymi i wiele więcej.

Oferujemy wsparcie techniczne przed i po sprzedaży. Zapytaj nas, które produkty są odpowiednie dla Twojego projektu, co współpracuje, z jakimi produktami i jak je zainstalować. Pomożemy w przypadku wszelkich pytań, które pojawią się podczas instalacji i dotyczą zazwyczaj uruchomienia, komunikacji czy ewentualnych błędów.

Oferujemy regularne wydarzenia w formie webinarów lub lokalnych imprez z udziałem producentów. Wykorzystaj tę wiedzę w swoim codziennym biznesie PV. Wszystkie wydarzenia znajdziesz w przejrzystym widoku na swoim portalu klienta.

Portal klienta SegenSolar
Na naszym niepowtarzalnym całodobowym Portalu Klienta SegenSolar można w dowolnym momencie składać zamówienia, sprawdzać dostępność produktów i porównywać ceny. Dostarczamy bezpośrednio na plac budowy lub pod wskazany przez Państwa adres. Wystarczy podać, co i kiedy jest potrzebne, a my zajmiemy się resztą.

Nasza szeroka oferta obejmuje również odpowiednie rozwiązania dla niemal każdego zastosowania. SegenSolar oferuje obszerne portfolio najwyższej klasy falowników jednofazowych i trójfazowych, wybranych specjalnie na rynek europejski przez takie marki, jak Huawei i Solis, przekonujących pod względem ceny, które nie idą na żadne kompromisy pod względem jakości, serwisu i wydajności.  Wszystkie nasze marki falowników oferują akcesoria do zaawansowanego monitoringu, komunikacji lub zarządzania instalacją.

PORTAL KLIENTA

Jesteś profesjonalnym instalatorem fotowoltaicznym i chcesz zakupić produkty PV? Zostań już dziś klientem specjalistycznej hurtowni i dystrybutora SegenSolar, uzyskaj dostęp do internetowego portalu klienta oraz wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym i z wielu innych możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy >>

Jesteś klientem końcowym i interesuje Cię własny system fotowoltaiczny? Chętnie znajdziemy dla Ciebie profesjonalnego instalatora w Twojej okolicy! Wypełnij formularz kontaktowy >>