fbpx

Specjalista w zakresie komercyjnych systemów fotowoltaicznych

SegenSolar uprości Twój projekt komercyjny.

Jako specjalistyczna hurtownia PV oferujemy profesjonalnym instalatorom PV kompleksowe wsparcie w zakresie planowania, projektowania, kwestii technicznych i przygotowania ofert.  Stanowi to idealne rozwiązanie dla Twojego projektu. Na życzenie możemy dostarczyć zamówienie bezpośrednio na plac budowy.

Nasza szeroka oferta obejmuje również odpowiednie rozwiązania dla niemal każdego zastosowania. SegenSolar oferuje obszerne portfolio najwyższej klasy falowników jednofazowych i trójfazowych, wybranych specjalnie na rynek europejski przez takie marki, jak Huawei i Solis, przekonujących pod względem ceny, które nie idą na żadne kompromisy pod względem jakości, serwisu i wydajności.  Wszystkie nasze marki falowników oferują akcesoria do zaawansowanego monitoringu, komunikacji lub zarządzania instalacją.

Oferujemy wsparcie techniczne przed i po sprzedaży, od wstępnego wyboru produktu i projektu po telefoniczną pomoc podczas instalacji i uruchomienia systemu.
Dzięki naszemu cyfrowemu portalowi klienta masz zawsze pod ręką wszystkie ceny i stany magazynowe i w każdej chwili możesz złożyć zamówienie, zaprojektować system i czerpać wiele innych korzyści.
Skontaktuj się z nami przy realizacji swojego kolejnego projektu komercyjnego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

PORTAL KLIENTA

Jesteś profesjonalnym instalatorem fotowoltaicznym i chcesz zakupić produkty PV? Zostań już dziś klientem specjalistycznej hurtowni i dystrybutora SegenSolar, uzyskaj dostęp do internetowego portalu klienta oraz wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym i z wielu innych możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy >>

Jesteś klientem końcowym i interesuje Cię własny system fotowoltaiczny? Chętnie znajdziemy dla Ciebie profesjonalnego instalatora w Twojej okolicy! Wypełnij formularz kontaktowy >>