fbpx

LONGi Logo

Firma LONGi to wiodący na świecie producent monokrystalicznych modułów słonecznych!

Kim jest LONGi Solar?LONGi Moduły
LONGi Solar jest wiodącym światowym producentem wysokowydajnych monokrystalicznych ogniw i modułów słonecznych. Od momentu powstania w 2000 roku LONGi konsekwentnie koncentruje się na technologii MONO i jest światowym liderem na rynku monokrystalicznych płytek krzemowych. Z aktywami o łącznej wartości ponad 5,71 mld USD (2018 Q3), spółka ma dobrą pozycję ekonomiczną. W tym roku LONGi planuje zwiększyć swoje zdolności produkcyjne do 45 GW wafli monokrystalicznych.

Nowoczesna technologia i doświadczenie
Dzięki zaawansowanej technologii i wieloletniemu doświadczeniu w sektorze monokrystalicznego krzemu, firma LONGi Solar dostarczyła w 2019 roku produkty o mocy ponad 7,1 GW. Siedziba firmy znajduje się w chińskim mieście Xi’an, a producent modułów posiada dodatkowe biura w Japonii, Europie, Ameryce Północnej, Indiach, Malezji, Australii i Afryce.

Skupienie się na badaniach i rozwoju
Koncentrując się na badaniach i rozwoju, produkcji, marketingu i sprzedaży produktów z monokrystalicznego krzemu, firma LONGi Solar jest mocno zaangażowana w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla niskich kosztów wytwarzania energii, jednocześnie promując wykorzystanie technologii monokrystalicznej na całym świecie.

Połączenie technologii półkomórkowej i monokomórkowej zapewnia wyjątkową wydajność. Konstrukcja 5-bębnowa poprawia również wytwarzanie energii, a estetyczny wygląd z czarną ramką i czarnym tyłem jest szczególnie atrakcyjny dla właścicieli atrakcyjnych domów jednorodzinnych.

Zalety:

  • Estetyczny wygląd z czarną ramką i czarnym tyłem
  • Wysoka wydajność do 19,3 %
  • Projekt 5BB
  • Anti-PID
  • Wysoka wytrzymałość na ściskanie do 2400 Pa obciążenia wiatrem lub 5400 Pa obciążenia śniegiem
  • 10 lat gwarancji na produkt
  • 25 lat liniowej gwarancji wykonania

SegenSolar ma w ofercie szereg paneli słonecznych LONGi dostępnych do natychmiastowej wysyłki

PORTAL KLIENTA

Jesteś profesjonalnym instalatorem fotowoltaicznym i chcesz zakupić produkty PV? Zostań już dziś klientem specjalistycznej hurtowni i dystrybutora SegenSolar, uzyskaj dostęp do internetowego portalu klienta oraz wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym i z wielu innych możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy >>

Jesteś klientem końcowym i interesuje Cię własny system fotowoltaiczny? Chętnie znajdziemy dla Ciebie profesjonalnego instalatora w Twojej okolicy! Wypełnij formularz kontaktowy >>

Product codeCategoriesName
LR5-54HTB-435M Monocrystalline, PV Panel435W Hi-MO6 Explorer HPBC Half Cell All Black
LR5-54HTH-440M-BF Monocrystalline, PV PanelSolar MONO HPBC Half Cell 440W HTH Black Frame
LR5-54HTB-430M Monocrystalline, PV PanelAll Black PERC Half Cell Hi-MO6 Explorer 430W
LR5-54HTD-430Double Glass Bifacial, PV Panel430W Hi-MO6 X6 Explorer podwójne szkło Bifacial czarna ramka