fbpx

SegenSolar Kit-Builder

SegenSolar Kit-Builder

Najszybszy sposób na stworzenie technicznie w 100% kompatybilnego systemu PV / magazynowania energii i uzyskanie dodatkowego rabatu? Skorzystaj z nowego narzędzia SegenSolar Kit-Builder!

PROSTE I NIEZWYKLE SZYBKIE
Jedyne co wystarczy zrobić, to wybrać swój zestaw (Kit) z dostępnej oferty. Teraz można przejść bezpośrednio do zamówienia lub dostosować zestaw według własnych potrzeb, wygodnie i za pomocą kilku kliknięć. Do dyspozycji jest wiele kompatybilnych komponentów, takich jak moduły i baterie. Praktyczne: Do wyboru są wyłącznie produkty pasujące pod względem technicznym, nie ma możliwości popełnienia błędu podczas samodzielnego doboru komponentów. Po ukończeniu planowania otrzymają Państwo kompletny zestaw PV wraz z odpowiednią listą części.

KOMPLETNOŚĆ I POPRAWNOŚĆ
W narzędziu Kit-Builder zostały przygotowane kilka gotowych zestawów do wyboru. Podstawą każdego zestawu jest wybranie mocy i producenta falownika. Określa on komponenty zestawu. Moduły i magazyn energii można dowolnie dopasować. Dodatkowo można wybrać system montażu, a w razie potrzeby zaplanować go dalej w narzędziu SegenSolar do projektowania systemów PV. Dzięki dostępnym do wyboru produktom, które są kompatybilne tylko z wybranym falownikiem, zawsze masz pewność, że otrzymasz technicznie optymalnie dopasowany system PV lub system magazynowania energii. W zestawie znajdują się również niezbędne akcesoria.

RABAT
Na każdą wycenę stworzoną za pomocą Kit-Builder otrzymają Państwo extra 2% zniżki.

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY PRZEZ 30 DNI
W SegenSolar podobnie jak w przypadku wszystkich pozostałych ofert cena stworzonej za pomocą narzędzia Kit-Builder oferty obowiązuje przez okres 15 dni.

 

SegenSolar Kit-Builder w filmie

 

Zostań klientem SegenSolar i korzystaj z wielu zalet portalu klienta.