fbpx

O nas — SegenSolar

SegenSolar GmbH to uznana hurtownia i dystrybutor systemów fotowoltaicznych, działająca w Europie od 2015 roku.

Jesteśmy głównym globalnym hurtowym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii, ładowania pojazdów elektrycznych i powiązanych komponentów. SegenSolar GmbH jest spółką zależną Segen Ltd, która została założona w Wielkiej Brytanii w 2005 roku przez Christopher Nils Gagzow, Dr. Nicolas Niedhart i Steven Kruger. Firma ma silną pozycję na rynku niemieckim, holenderskim, belgijskim i polskim. Grupa Segen zatrudnia obecnie około 200 pracowników i jest największym dystrybutorem komponentów fotowoltaicznych w Wielkiej Brytanii i Republice Południowej Afryki.

Nasz portal klienta

SegenSolar internetowy portal dla klientów zapewnia dostęp do aktualnych cen 24/7, informacji o dostępności produktów, dokumentacji i zarządzania kontem. Nasze inteligentne oprogramowanie Szybka wycena (Quick Quote) porównuje tysiące produktów i pozwala na zaprojektowanie kompletnego systemu fotowoltaicznego w ciągu kilku minut, z idealnie dopasowanymi komponentami — a jeśli potrzebujesz dokładniejszego projektu, możesz użyć narzędzia SegenSolar Projektanta instalację PV (PV Designer). Program ten jest najlepszym narzędziem do projektowania, ponieważ pozwala na uwzględnienie obciążenia wiatrem, indywidualne dopasowanie rozmieszczenia i wiele więcej, zapewniając szczegółową konfigurację systemu wraz z jego podsumowaniem.

Twoja wycena projektu jest objęta 30-dniową gwarancją ceny i jest gotowa do natychmiastowego złożenia zamówienia i zorganizowania wysyłki w dogodnym dla Ciebie terminie, w razie potrzeby także bezpośrednio na plac budowy.

Na portalu znajdą Państwo również aktualne wiadomości branżowe, informacje o produktach, najnowsze oferty, a także możliwość rezerwacji miejsc na nasze specjalistyczne wydarzenia i szkolenia SegenSolar.

Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami, aby założyć indywidualne konto klienta i otrzymaj również dedykowanego menadżera do Twojego konta, jak również:

  • Bogate portfolio spełniające wszystkie potrzeby w zakresie energii odnawialnej
  • Aktualne i przejrzyste informacje o stanie magazynowym — pokazują dokładne dostępne zapasy i nadchodzące dostawy.
  • Aktualne ceny — cena podawana przy zamówieniu jest ceną, którą płacisz! Gwarantujemy, że ceny Segen są gwarantowane przez 30 dni. Po utworzeniu wyceny, cena ta jest gwarantowana przez 30 dni, nawet w przypadku wahań cen na rynku.
  • Wsparcie techniczne i sprzedażowe
  • Łatwe narzędzia do projektowania i konfiguracji systemu PV
  • Informowanie o promocjach, ofertach i nowościach branżowych
  • Dostęp do wydarzeń i szkoleń w Twojej okolicy
  • Całodobowy dostęp do kart katalogowych i broszur