fbpx

Panele fotowoltaiczne projektowane i produkowane w Europie z unikalną gwarancją.

Od teraz w SegenSolar są dostępne wysokowydajne panele fotowoltaiczne firmy Bisol. Moduły są produkowane i opracowywane w Europie i objęte są 15-letnią gwarancją na produkt oraz 25-letnią gwarancją liniową przy mocy wyjściowej 85%.

Bisol w pigułce
BISOL Group działa na rynku od 2004 roku, produkując od samego początku panele fotowoltaiczne. BISOL jest uważany za firmę działającą wyłącznie w branży fotowoltaicznej, która w 2009 roku rozszerzyła swoje portfolio o rozwiązania montażowe PV oraz inwestycje w instalacje fotowoltaiczne. Wszystkie produkty BISOL są projektowane i produkowane w całości w Unii Europejskiej.

Najwyższe standardy
Bisol jest certyfikowanym producentem według wyśrubowanych kryteriów jakości ISO 9001 (systemy zarządzania jakością), ISO 14001 (systemy zarządzania środowiskiem) oraz ISO 45001 (systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy).

Doskonałe i popularne
Od 2008 roku Bisol otrzymał liczne krajowe i międzynarodowe nagrody i wyróżnienia. Firma została między innymi wyróżniona jako najlepsza firma w Słowenii w 2011 roku. Od 2018 roku producent PV znajduje się wśród TOP PV BRAND w różnych krajach europejskich. Firma otrzymała w 2022 roku najnowsze wyróżnienie jako TOP PV BRAND w Belgii, Francji, Włoszech, Austrii i Słowenii.

Panele fotowoltaiczne Bisol Solar

Panele fotowoltaiczne Bisol Supreme 365
  • Unikatowa na skalę światową 25-letnia gwarancja
  • 0% efektywny stopień degradacji
  • Produkowane i opracowywane w Europie
  • Stylowy all black design
  • 100% gwarancja mocy wyjściowej
Panele fotowoltaiczne Bisol Duplex 460 375
  • Produkowane i opracowywane w Europie
  • Technologia (MBB) 9 szyn zbiorczych
  • 25 lat gwarancji liniowej przy mocy wyjściowej 85%.
  • Doskonała wydajność w przypadku słabego oświetlenia
  • 15-letnia gwarancja na produkt

Poznaj panele fotowoltaiczne Bisol

Portal klienta

Jesteś profesjonalnym instalatorem fotowoltaicznym i chcesz zakupić produkty PV? Zostań już dziś klientem specjalistycznej hurtowni i dystrybutora SegenSolar, uzyskaj dostęp do internetowego portalu klienta oraz wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym i z wielu innych możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy >>

Jesteś klientem końcowym i interesuje Cię własny system fotowoltaiczny? Chętnie znajdziemy dla Ciebie profesjonalnego instalatora w Twojej okolicy! Wypełnij formularz kontaktowy >>

Product codeCategoriesName
BIS-DUP-460-144-BFBisol, Monocrystalline, PV PanelDuplex 460 Mono PERC BDO 144 Half Cell Czarna rama
BIS-SUP-365-120-ABBisol, Monocrystalline, PV PanelSupreme 365 Mono PERC BDO 120 Half Cell All black
BIS-DUP-375-120-ABBisol, Monocrystalline, PV PanelDuplex 375 Mono PERC BDO 120 Half Cell All black