fbpx

Panele fotowoltaiczne Bisol 

NOWOŚĆ w SegenSolar! 
Moduły fotowoltaiczne Bisol 

Projektowane i produkowane w Europie z unikalną gwarancją. Od teraz w SegenSolar możesz kupić wysokowydajne moduły firmy Bisol. Czerp korzyści z modułów, które są produkowane i opracowywane w Europie, jak również z gwarancji do 100% mocy wyjściowej po 25 latach oraz 25-letniej gwarancji na produkt.

Bisol w pigułce
BISOL Group działa na rynku od 2004 roku, produkując od samego początku panele fotowoltaiczne. BISOL jest uważany za firmę działającą wyłącznie w branży fotowoltaicznej, która w 2009 roku rozszerzyła swoje portfolio o rozwiązania montażowe PV oraz inwestycje w instalacje fotowoltaiczne. Wszystkie produkty BISOL są projektowane i produkowane w całości w Unii Europejskiej.

Najwyższe standardy
Bisol jest certyfikowanym producentem według wyśrubowanych kryteriów jakości ISO 9001 (systemy zarządzania jakością), ISO 14001 (systemy zarządzania środowiskiem) oraz ISO 45001 (systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy).

Doskonałe i popularne
Od 2008 roku Bisol otrzymał liczne krajowe i międzynarodowe nagrody i wyróżnienia. Firma została między innymi wyróżniona jako najlepsza firma w Słowenii w 2011 roku. Od 2018 roku producent PV znajduje się wśród TOP PV BRAND w różnych krajach europejskich. Firma otrzymała w 2022 roku najnowsze wyróżnienie jako TOP PV BRAND w Belgii, Francji, Włoszech, Austrii i Słowenii.

Bisol Supreme

Gwarancja
Bisol jest dumny ze swojej serii modułów słonecznych Supreme – pierwszego i jedynego na świecie panelu fotowoltaicznego z gwarancją 100% mocy wyjściowej. Dzięki serii Supreme, Bisol oferuje zarówno Tobie jak i Twojemu klientowi końcowemu znaczącą korzyść – bez obaw o degradację modułów PV..

Zalety

  • Unikatowa na skalę światową 25-letnia gwarancja 100% mocy wyjściowej
  • 0% efektywny stopień degradacji
  • Produkowane i opracowywane w Europie
  • Stylowy all black design

Bisol Duplex

Wysoka wydajność
W ofercie posiadamy moduły Bisol Duplex 375Wp All Black oraz 460Wp z czarną ramą. Moduły posiadają technologię half-cell po 120 ogniw (375W) lub 144 ogniwa (460W). Półogniwo oferuje wyższą wydajność niż standardowe moduły, zwłaszcza w przypadku, gdy moduł jest częściowo zacieniony. Ponadto moduły Bisol Duplex przekonują wysoką sprawnością do 20,4 %.

Panele fotowoltaiczne Bisol Duplex 460 375

Zalety

  • Produkowane i opracowywane w Europie
  • Technologia (MBB) 9 szyn zbiorczych
  • 25 lat gwarancji liniowej
  • Doskonała wydajność w przypadku słabego oświetlenia

Produkty Bisol przedstawione w formie krótkiego filmu