fbpx

Inteligentne moduły SolarEdge – to musisz wiedzieć!

SolarEdge Logo SolareEdge jest globalnym liderem w branży inteligentnych technologii energetycznych. Dzięki światowej klasy możliwościom inżynieryjnym oraz nieustannemu skupianiu się na innowacjach tworzymy inteligentne produkty i rozwiązania w zakresie produkcji energii, które dodają nam mocy w codziennym życiu i napędzają dalszy rozwój.

Szybsza i łatwiejsza instalacja fotowoltaiczna niż kiedykolwiek wcześniej 

Moduły fotowoltaiczne SolarEdge są zintegrowane z optymalizatorami mocy, umożliwiając szybszą instalacje, uproszczoną logistykę i łatwiejsze serwisowanie. Łączy wiodącą technologię optymalizacji DC SolarEdge z
gwarantowaną wydajnością modułu w celu uzyskania większej mocy wyjściowej modułu, dosłownie od razu po wyjęciu z pudełka.

Ogniwa fotowoltaiczne

Firma SolarEdge – globalny lider w branży technologii solarnej z możliwościami produkcyjnymi poziomu Tier 1 – dysponuje specjalistyczną wiedzą w zakresie modułów PV, którą zawdzięcza sprzedaży ponad 65 milionów optymalizatorów mocy kompatybilnych z setkami różnych typów modułów montowanych na wszystkich rodzajach dachów w over 130 krajach. Inteligentny moduł jest produkowany na w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, poddawanej wszechstronnym testom, opatrzonej znakiem jakości SolarEdge, co dodatkowo zapewnia wysoką jakość i niezawodność.

Inteligentny moduł SolarEdge 370W z wbudowanym optymalizatorem
Inteligentny moduł SolarEdge
370W Mono PERC AB z wbudowanym optymalizatorem

Monokrystaliczny moduł PERC z technologią ogniw połówkowych i zintegrowanym optymalizatorem mocy

 • ​Łatwy montaż, dzięki modułom z wbudowanymi fabrycznie optymalizatorami mocy.
 • Optymalizacja produkcji energii dzięki ciągłemu śledzeniu punktu mocy maksymalnej (MPPT) każdego pojedynczego modułu
 • Odcinanie napięcia na poziomie modułu dla bezpieczeństwa instalatorów i strażaków.
 • Pełne monitorowanie wydajności systemu od modułu po sieć.
 • Najlepsza kontrola jakości, w pełni automatyczna linia produkcyjna
 • Doskonała odporność na obciążenia mechaniczne i wstrząsy.
 • Elegancki design z czarną ramą
 • 15-letnia gwarancja na moduł i 25-letnia gwarancja na wydajność.
 • Specjalnie skonstruowane do pracy z falownikami SolarEdge.
 • W pełni zautomatyzowana linia produkcyjna i 100% potrójna kontrola
 • 25 lat gwarancji na moc liniową modułu oraz na optymalizator
Moduły SolarEdge Smart posiadają optymalizatory fabrycznie zainstalowany w każdym module

Dzięki ciągłemu śledzeniu punktu mocy maksymalnej (MPP) każdego modułu, optymalizatory mogą zwiększyć produkcję energii w systemie, co może prowadzić do zwiększenia przychodów i skrócenia czasu zwrotu inwestycji.

Dzięki zastosowaniu optymalizatorów mocy do każdego modułu fotowoltaicznego instalatorzy oraz wsparcie SolarEdge mogą łatwo monitorować wydajność systemu oraz z chirurgiczną precyzją monitorować, lokalizować i usuwać problemy w dowolnym punkcie systemu.

Każdy optymalizator jest wyposażony w wiodące w branży mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak unikalna funkcja SafeDC™, która automatycznie obniża wysokie napięcie DC modułów do bezpiecznego poziomu w przypadku wyłączenia falownika lub awarii sieci, zapewniając maksymalną ochronę osób i mienia.

Nawet w przypadku roszczeń gwarancyjnych wszystko jest prostsze. Zgłaszasz problem, a cały system może zostać sprawdzony za pomocą systemu monitoringu przez wsparcie techniczne SolarEdge. Dzięki temu można dokładnie zobaczyć, jak działa optymalizator i jaką moc zapewnia moduł. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowej pracy optymalizatora można podjąć odpowiednie działania.

Wsparcie przed i posprzedażowe, wsparcie techniczne oraz darmowe szkolenia

Skorzystaj z okazji i zdobywaj wiedzę w zakresie fotowoltaiki, biorąc udział w szkoleniach. Udział w wydarzeniach dla klientów SegenSolar jest bezpłatny. Aktualne szkolenia oraz nagrania są dostępne na portalu klienta. Aby otrzymać dostęp, skontaktuj się z naszymi konsultantami pod numerem +48 22 307 26 70 lub wysyłając formularz kontaktowy >>