fbpx

Portal klienta SegenSolar

Zaoszczędź sporo czasu i zdobądź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu dzięki portalowi SegenSolar. Jako klient SegenSolar masz dostęp do portalu SegenSolar – Twojego domu dla wszystkiego związanego z energią słoneczną.

Portal może służyć do przeglądania, projektowania i zamawiania produktów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz możliwości złożenia zamówienia w dowolnym momencie istnieje wiele innych powodów, dla których warto założyć konto:

Produkty
SegenSolar ciężko pracuje nad pozyskaniem produktów, które zaspokoją zapotrzebowania w każdej sytuacji. Od komercyjnych po domowe i wszystko pomiędzy – SegenSolar ma produkt na każdą okazję. Portal oferuje szeroką gamę różnorodnych produktów, obejmujących moduły, falowniki, rozwiązania w zakresie montażu, i wiele innych, wszystkie te produkty można przeglądać w dowolnej chwili i ich zamówienie zajmuje tylko kilka minut. SegenSolar również wsłuchuje się w ciągle zmieniające się wymagania rynku i regularnie dodaje nowe produkty. Aby zobaczyć produkty, które mamy w magazynie, odwiedź naszą stronę Produkty.

Cennik
Jako kluczowy gracz w dystrybucji energii odnawialnej, SegenSolar stara się również oferować uczciwe i rzetelne ceny na wszystkie swoje produkty. Kiedy stajesz się klientem SegenSolar, masz dostęp do konkurencyjnych cen, a nawet masz dostęp do naszych ofert specjalnych, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Istnieją również opcje ubiegania się o rabat i udogodnienia kredytowe (w zależności od dostępności). Aby uzyskać dostęp do portalu, wypełnij formularz klienta, a członek naszego zespołu od nowego biznesu skontaktuje się z Tobą jak najszybciej to możliwe.

Dostępność towaru
Świetnym aspektem portalu SegenSolar jest to, że może pokazywać stany magazynowe każdego produktu na żywo i kiedy spodziewana jest kolejna dostawa tego produktu. Ta funkcja monitorowania na żywo pozwala na pełną kontrolę nad przyszłymi wymaganiami i przejrzystość tego, co możemy Ci dostarczyć. Aby uzyskać dostęp do portalu, wypełnij formularz klienta, a członek naszego zespołu od nowego biznesu skontaktuje się z Tobą jak najszybciej to możliwe.

Arkusze danych, broszury i gwarancje
Potrzebujesz instrukcji produktu, arkusza danych technicznych lub broszury dotyczącej produktu? Każdy produkt w portalu ma połączony z nim szereg dokumentów, które można zapisać lub wydrukować za pomocą jednego kliknięcia. Aby zobaczyć produkty, które mamy w magazynie, zapraszamy na naszą stronę Produkty.

Wyceny
SegenSolar wie, jak ważne jest wspieranie naszych klientów, zwłaszcza jeśli chodzi o projektowanie i wycenę produktów. Firma SegenSolar chciała dostarczyć niezawodne oprogramowanie do pomocy i dlatego opracowała narzędzie „Szybka Wycena”. To inteligentne oprogramowanie pozwala skompilować cały system wraz z niezbędnymi akcesoriami w ciągu kilku sekund. Spójrz na wideo poniżej, aby zobaczyć, jakie to proste!

Lub obejrzyj tutaj na YouTube.

Alternatywnie, jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowego, łatwego w edytowaniu i dostosowywaniu narzędzia, nasze „Narzędzie Do Projektowania” SegenSolar pomoże Ci skonfigurować lub dostosować projekt, aby stworzyć idealny system dla Twojego klienta.

Zamawianie
Dzięki portalowi SegenSolar zamawianie nigdy nie było łatwiejsze. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można wybrać Produkty i umieścić je w koszyku online lub skorzystać z wyżej wymienionych narzędzi, aby wycenić, a następnie dokonać zakupu w ciągu kilku minut. Gdy zostaniesz klientem SegenSolar, przydzielony zostanie Ci zespół pracowników, którzy pomogą Ci w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Bez wglądu na to, czy chodzi o wycenę, zamówienie, kwestie techniczne, czy też po zakupowe, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chcąc zostać klientem SegenSolar, wystarczy wypełnić formularz tutaj, a jeden z naszych pomocnych zespołów skontaktuje się z Tobą i pokaże, od czego zacząć. Po skonfigurowaniu Doradca Klienta przeprowadzi Cię krok po kroku przez portal, aby upewnić się, że wszystko jest zrozumiałe.

Uzyskanie danych logowania do portalu
Jeśli jesteś instalatorem systemów fotowoltaicznych, uzyskanie dostępu do portalu jest bardzo łatwe. Wystarczy wypełnić formularz tutaj, a jeden z naszych pomocnych zespołów skontaktuje się z Tobą i pokaże, od czego zacząć. Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza wniosku o otwarcie konta handlowego oraz o dostarczenie określonych dokumentów, a następnie po zatwierdzeniu będziesz miał pełny dostęp i możliwość poruszania się po Portalu SegenSolar, możliwość dokonywania wyceny, jak również kupowania na nim.

Masz już login?
Jeśli jesteś już klientem SegenSolar, możesz użyć pola logowania poniżej, aby łatwo uzyskać dostęp do portalu.

PORTAL KLIENTA

Jesteś profesjonalnym instalatorem fotowoltaicznym i chcesz zakupić produkty PV? Zostań już dziś klientem specjalistycznej hurtowni i dystrybutora SegenSolar, uzyskaj dostęp do internetowego portalu klienta oraz wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym i z wielu innych możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy >>

Jesteś klientem końcowym i interesuje Cię własny system fotowoltaiczny? Chętnie znajdziemy dla Ciebie profesjonalnego instalatora w Twojej okolicy! Wypełnij formularz kontaktowy >>